Aktuality

image

ODBORNÉ EXKURZIE

Ponúkame školám so zameraním na dopravu a cestovný ruch. V prípade záujmu nás kontaktujte. Tel. č.: 045/285 15 34, e-mail: michaela.koberova@airportsliac.sk

image

Hokejisti HC ´05 iClinic Banská Bystrica odlietajú do Tampere.

Dvere zatvorené... lietadlo spoločnosti TRADE AIR pripravené na štart. Výprava hokejistov HC ´05 iClinic Banská Bystrica odlieta do Fínska (Tampere), kde sa dnes o 19:00 naši hokejisti stretnú v základnej súťaži hokejovej Ligy majstrov s teamom Tappary Tampere. Našim chlapcom držíme palce!!!

image

Prílet hokejistov na Letisko Sliač

Tridsaťpäťčlenná výprava hokejového tímu, dnes priletela na Slovensko z Fínska (Tampere). Bystričania sa v základnej skupine hokejovej Ligy majstrov v Banskej Bystrici stretnú okrem Wolfsburgu s tímom Tappary Tampere a Red Bull Salzburg.

image

Zaujímavý piatok 1. septembra 2017

Odlet B738 - charterový let č. 6D6188 a C17 - sprievodné lietadlo akrobatickej skupiny AL FURSAN.

image

Marek Hamšík na Letisku Sliač, a.s.

Za Letisko Sliač, a.s. srdečne gratulujeme oslávencovi k narodeninám.

image

INFORMÁCIA PRE CESTUJÚCICH

DÔLEŽITÉ: SIAF 2017

image

Odlety zo Sliača

Letné charterové destinácie s odletom od nás: Grécko: Peloponéz (Araxos) a Kréta (Heraklion), Bulharsko (Burgas), Turecko (Antálya) a Egypt (Hurghada).

image

Dvere zatvorené, schody odsunuté...

Ďalší cestujúci práve odlietajú do tureckej Antálye (letecká spoločnosť Travel service a B738). Všetkým prajeme slnečnú, príjemnú dovolenku a šťastný návrat domov.

image

Dnes sme odštartovali letnú charterovú sezónu

V poradí už trinástu letnú charterovú sezónu sme odštartovali letom tureckej leteckej spoločnosti CORENDON AIRLINES do Antálye.

image

Deň detí

DEŇ DETÍ S OZBROJENÝMI ZLOŽKAMI A FINANČNOU SPRÁVOU sa bude konať dňa 2. júna 2017 v priestoroch LETECKEJ ZÁKLADNE - TAKTICKÉ KRÍDLO OTTA SMIKA SLIAČ. Vstup voľný.


reservation reservation reservation

Sliač

London

Antalya

New York

Prezentácia letiska Sliač

Airport Sliac

Návrat hore