Aktuality

image

PF 2019

ŽELÁME VÁM PRÍJEMNÉ PREŽITIE VIANOČNÝCH SVIATKOV, ÚSPEŠNÝ a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2019.

image

Zapálili sme prvú sviečku na adventnom kalendári.

ADVENT – čas prípravy, radosti a pokoja. Nastal čas, kedy deti s radosťou a iskričkami v očiach otvárajú prvé okienka adventného kalendára a my dospelí, majme odvahu popri zhode v prípravách na Vianoce vnímať advent ako čas ticha a pokoja. Zastaviť sa, popremýšľať a prežiť čas pokojne a radostne pri stretnutiach s rodinou, priateľmi a známymi.

image

ČESKOSLOVENSKÉ LETECTVO oslavuje 100 ROKOV

Pri príležitosti 100. výročia vzniku ČESKOSLOVENSKEJ REPUBLIKY si zároveň pripomíname 100. výročie vzniku Československého letectva – 28.10.1918 sa vytvorili vzdušné sily a vznikol Letecký zbor Česko-slovenskej brannej moci.

image

Pri príležitosti podujatia TÝŽDEŇ VEDY A TECHNIKY, organizujeme dňa 6. novembra 2018 prezentáciu pozemnej zabezpečovacej techniky Letiska Sliač, a.s.

Cieľom je zaujímavým a jednoduchým spôsobom priblížiť študentom vybraných stredných odborných škôl, priebeh odbavovacieho procesu cestujúcich, nákladu a lietadiel (... z pohľadu technického zabezpečenia, vrátane bezpečnostnej a colnej kontroly).

image

ÚSPEŠNE SME UKONČILI CHARTEROVÚ SEZÓNU 2018

Dnešný let č. CAI451/2 leteckej spoločnosti Corendon Airlines z tureckej Antálye bol posledným charterovým letom v tohtoročnej dovolenkovej sezóne, v ktorej sme vybavili o 19,66% viac letov ako minulý rok; a o 87,14% viac letov ako predminulý rok. Tešíme sa na ďalšiu dovolenkovú sezónu.

image

Súťažiaci ukrajinskí hasiči odlietajú z Majstrovstiev sveta v hasičskom športe

V týchto dňoch sa Banská Bystrica stala hostiteľskou krajinou pre športovcov z takmer 20 krajín, ktorí súťažili na XIV. Majstrovstvách sveta mužov a V. Majstrovstvách sveta žien v hasičskom športe.

image

Letisková kvapka krvi - zmena

Letisko Sliač, a.s. v spolupráci s Národnou transfúznou službou a Slovenským Červeným krížom oznamujú darcom, že mobilný odber krvi v priestoroch letiska Sliač dňa 11.9.2018 sa z objektívnych dôvodov ruší.

image

Hokejisti HC ´05 iClinic Banská Bystrica práve odlietajú na letisko do Bergama.

Európska hokejová liga majstrov pokračuje stretnutím s hráčmi tímu HC Bolzano (Tal.) v LUGANO a neskôr s hráčmi tímu JYP Jyväskylä (Fín.) v Jyväskylä. Chlapcom želáme šťastnú cestu a v súťaži držíme palce!!!

image

VYBRAŤ SA PO STOPÁCH MEDENÉHO POKLADU A SPOZNÁVAŤ REGIÓN STREDNÉ SLOVENSKO?

Oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko tento rok pripravila pre návštevníkov regiónu Stredné Slovensko zážitkovú regionálnu hru Radosť spoznávať – Po stopách Medeného pokladu. Že ste ju ešte nevyskúšali? Nevadí, hra prebieha túto letnú sezónu až do 30.9.2018.

image

SIAF 2018 - DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE CESTUJÚCICH.

Informujeme Vás, že lety: č. 6D6531/0 a č. 6D6537/6 dňa 31.08.2018 (PIATOK) a let č. 6D66543/2 dňa 02.09.2018 (NEDEĽA) budú priebiehať podľa plánovaného letového poriadku. Prílety účastníkov na SIAF 2018 a priebeh programu SIAF 2018 ich neovplyvní.


reservation reservation reservation

Sliač

London

Antalya

New York

Prezentácia letiska Sliač

Airport Sliac

Návrat hore