Kariéra

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
1.4.2017

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste:

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- minimálne tri roky v oblasti bezpečnostnej alebo strážnej službe
- bezúhonnosť a spoľahlivosť (§34a, zákona č. 143/1998 Z.z.)
- zdravotná spôsobilosť (práca so zobrazovacími jednotkami, práca v noci, §15 Zák. č. 473/2005 Z.z.)
- zbrojný preukaz sk. C
- skúška (preukaz) odbornej spôsobilosti §19, ods. 1, písm. a, Zák. č. 473/2005 Z.z.)
- práca na zmeny v nepretržitej prevádzke
- výborný fyzický stav
- vysoká odolnosť voči stresu
- aktívny a zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností
- ochota vzdelávania sa v oblasti bezpečnostnej ochrany civilného letectva
- dosiahol vek 20 rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- ochrana civilného letectva pred protiprávnymi činmi
- ozbrojená ochrana majetku a osôb (výkon služby so zbraňou)
- hliadková činnosť, ochrana objektov a stanovíšť na letisku Sliač
- bezpečnostná a detekčná kontrola osôb, vozidiel, batožín, leteckých zásielok
- obsluha detekčnej a inej techniky (prechodový rám, RTG prístroj na kontrolu batožín a tovaru, skener tekutín a pod.)
- spolupráca a súčinnosť s ostatnými bezpečnostnými zložkami pri vzniku mimoriadnej udalosti alebo neštandardnej prevádzkovej situácie na letisku Sliač

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači zašlú do poštou na poštovú adresu spoločnosti Letiska Sliač, a.s, alebo elektronickou poštou na mailovú adresu sekretariat@airportsliac.sk  do 24.03.2017 potrebné doklady potvrdzujúce požadované odborné kvalifikácie (kópie získaných oprávnení, certifikátov, preukazov a pod.) spolu s profesijným životopisom (nesme chýbať priebeh zamestnaní), motivačným listom a inými dokladmi potvrdzujúce oprávnenosť pre požadovanú pracovnú pozíciu.

Súčasťou životopisu musí byť súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Na osobné pohovory budú prizvaní len vybraní uchádzači, ktorí dokladovo spĺňajú uvedené požiadavky.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Osobné pohovory sa uskutočnia v priestoroch spoločnosti Letisko Sliač, a.s.

reservation reservation reservation

Sliač

London

Antalya

New York

Prezentácia letiska Sliač

Airport Sliac

Návrat hore